Poradňa / 20 příspěvků

BLANCO FLEXON II LOW představuje revoluční přístup k třídění odpadu v kuchyni. Tento inovativní systém je zaměřen na efektivní sběr, třídění a organizaci odpadu, čímž podporuje ekologické chování.
Při plánování kuchyně věnujeme pozornost každému detailu. Dříve nebo později se zaměříme i na výběr správného dřezu. Na trhu dnes najdeme mnoho materiálů, které mají své silné i slabé stránky. Milovníky designu určitě osloví keramické nebo granitové dřezy, které dokážou pozvednout styl každé kuchyně na novou úroveň. Je samozřejmé, že při výběru správného materiálu vás bude zajímat nejen design, ale i funkčnost.
Granitové dřezy patří mezi nejvyhledávanější kousky v moderních kuchyních. Nejenže jsou esteticky atraktivní, ale také funkční a odolné. V tomto článku vám představíme čtyři klíčové důvody, proč by měl být váš další dřez právě z granitu.
Při výběru kuchyňského dřezu je potřeba brát do úvahy nejen jeho funkčnost a praktičnost, ale i vzhled. Dřez Schock Cristadur® díky svému sametovému povrchu a široké paletě barevných provedení, od černé přes béžovou až po bílou, umožňuje sladění dřezu s ostatními komponenty kuchyně.
Úklid po jídle může být mnohem jednodušší s košovými systémy od Franke. Tyto systémy třídění odpadu jsou ideální pro domácnosti, které dbají na ochranu životního prostředí a sledují ekologické trendy. Ponořte se do světa Franke a objevte různé možnosti třídění odpadu, které vám nabízejí naše košové systémy. Staňte se ekologicky zodpovědnějšími a zjednodušte si život v kuchyni s produkty Franke.
Využijte skvělou možnost provedení otvoru přímo do dřezu. Nabízíme Vám rychlé a pohodlné řešení bez poplatku navíc, které Vám zaručí jednodušší montáž a hlavně šetří čas.
Vlastnosti, jako jsou tvar, velikost a hloubka dřezu, mají zřejmě největší význam při výběru dřezu. Při jeho koupi bychom měli vědět, co od dřezu požadujeme, a jaké bude jeho využití v kuchyni. Při výběru dřezu z hlediska jeho velikosti a tvaru se přihlíží k velikosti celé kuchyňské linky, praktickému využití samotného dřezu a v neposlední řadě i k jeho designu.
Velmi důležitým parametrem, na který je třeba si dát při výběru dřezu pozor, je šířka kuchyňské skříňky pod dřezem. Na naší stránce se u všech nabízených dřezů nachází údaj o minimálníšířce skříňky, do které je možné dřez namontovat.
Excentrické ovládání výpusti, samotná výpusť dřezu i boční přepad jsou praktické součásti kuchyňského dřezu a je vhodné zvážit jejich nutnost a věnovat jim pozornost.