Poradňa / 17 příspěvků

Využijte skvělou možnost provedení otvoru přímo do dřezu. Nabízíme Vám rychlé a pohodlné řešení bez poplatku navíc, které Vám zaručí jednodušší montáž a hlavně šetří čas.
Vlastnosti, jako jsou tvar, velikost a hloubka dřezu, mají zřejmě největší význam při výběru dřezu. Při jeho koupi bychom měli vědět, co od dřezu požadujeme, a jaké bude jeho využití v kuchyni. Při výběru dřezu z hlediska jeho velikosti a tvaru se přihlíží k velikosti celé kuchyňské linky, praktickému využití samotného dřezu a v neposlední řadě i k jeho designu.
Velmi důležitým parametrem, na který je třeba si dát při výběru dřezu pozor, je šířka kuchyňské skříňky pod dřezem. Na naší stránce se u všech nabízených dřezů nachází údaj o minimálníšířce skříňky, do které je možné dřez namontovat.
Excentrické ovládání výpusti, samotná výpusť dřezu i boční přepad jsou praktické součásti kuchyňského dřezu a je vhodné zvážit jejich nutnost a věnovat jim pozornost.
Orientace hlavní vaničky dřezu je dalším důležitým faktorem při jeho výběru. Některé dřezy jsou oboustranné, tedy univerzální, a je jedno jak je při montáži do pracovní desky otočíme. Jsou však i takové dřezy, které kvůli umístění výpusti nebo svému designu není možné libovolně otočit. Takové dřezy se vyrábějí ve dvou variantách a označují se jako pravé nebo levé, podle toho, na které straně je hlavní vanička dřezu.
Návod a videopostup pro snadnou instalaci granitových dřezů, jakož i svépomocné vyrážení otvorů do granitových dřezů pro dodatečnou instalaci dávkovače saponátu nebo excentrického ovládání.
Kuchyňské dřezy jsou vyráběny v několika materiálech a povrchových úpravách. Výběr je široký, záleží jen na tom, co od dřezu očekáváte a jaké jsou konkrétní estetické a funkční požadavky.
Košové systémy, též nazývané sortery nebo systémy tříděného odpadu, jsou perfektně přizpůsobené praktické moderní kuchyni, která se stará o ochranu životního prostředí, monitorování ekologických trendů, a tedy právě o třídění odpadu.
Zvolte si kombinaci produktů podle sebe