Košové systémy / 4 příspěvky

BLANCO FLEXON II LOW představuje revoluční přístup k třídění odpadu v kuchyni. Tento inovativní systém je zaměřen na efektivní sběr, třídění a organizaci odpadu, čímž podporuje ekologické chování.
Úklid po jídle může být mnohem jednodušší s košovými systémy od Franke. Tyto systémy třídění odpadu jsou ideální pro domácnosti, které dbají na ochranu životního prostředí a sledují ekologické trendy. Ponořte se do světa Franke a objevte různé možnosti třídění odpadu, které vám nabízejí naše košové systémy. Staňte se ekologicky zodpovědnějšími a zjednodušte si život v kuchyni s produkty Franke.
Košové systémy, též nazývané sortery nebo systémy tříděného odpadu, jsou perfektně přizpůsobené praktické moderní kuchyni, která se stará o ochranu životního prostředí, monitorování ekologických trendů, a tedy právě o třídění odpadu.
Nabízíme sortery s funkčními detaily pro komfortní ovládání, dokonalé využití prostoru a optimální hygienu. V nabídce jsou modely pro zabudování do skříňky v několika velikostech a do různých typů skříněk.