Digestoře

Digestoř představuje z hlediska praktického fungování a využívání kuchyně její nedílnou součást.

Odvádí vůně a páry vznikající při přípravě a vaření jídla, a to obvykle s možností nastavení několika stupňů ventilátoru. Tímto způsobem chrání i čistotu stěn a šetří kuchyňský nábytek. Další důležitou součástí odsavačů par je osvětlení, zajišťující bezpečnou a pohodlnou práci na pracovní desce. V současnosti jsou digestoře vyráběny v různých estetických provedeních a při správném výběru může být odsavač par jedinečným designovým kouskem ve vaší kuchyni. Důležitým kritériem při výběru digestoře je jeho umístění a instalace - na stěnu (podstavný, komínový, rohový, výsuvný) nebo strop (ostrůvkový, případně výsuvný). Dalším podstatným kritériem je způsob provozu digestoře, tedy zpracování odvětrávaného vzduchu. Komínové odsavače odvádějí vzduch do exteriéru, zatímco odsávače s recirkulací vzduch pomocí filtrů čistí a vracejí zpět do místnosti.

Cena do:
2829
52890
Značka
Nabízíme jen renomované značky světových výrobců , které poskytují vysokou kvalitu a vynikající servis.
modelová řada
Základní barva
Základní barva filtruje jen barvy, které pod ni spadají. Následně je třeba vybrat konkrétní barvu v sekci barva, filtr pak zobrazí všechny produkty zadané barvy. Výběrem ostatní se filtrují barvy, které nezapadají do žádné z předchozích kategorií.
Barva
Povrchová úprava
Montážní šířka
Filtr produktů:
Ušetřete! Vytvořte si vlastní set dřezu, baterie a jiného příslušenství a získáte výhodnou slevu s dopravou zdarma. Vytvořit vlastní set
Záleží nám na vás
Rozumíme svým zákazníkům a jejich potřebám.
Servis po celé ČR
Prodlužte životnost vašeho dřezu či baterie. Vyberte si z nabídky náhradních dílů.
Příprava otvorů
Nabízíme vám řešení vyhotovení děr do dřezů bez poplatku navíc.