Doprava

Většinu zboží vám doručíme ZDARMA na jakoukoli adresu (pokud je u zboží uvedeno „doprava zdarma“).

Spediční doprava

Přepravu na území České republiky pro nás zajišťuje společnost TOPTRANS a PPL. Standardní doba dodání od 24 do 72 hodin. Ve dnech pracovního volna a pracovního klidu dodací lhůta neběží. Převážná většina zásilek je doručena v čase mezi 9:00 a 14:00 hod. Každá zásilka přepravovaná v systému je pojištěna proti škodám způsobeným přepravcem.

Automatické upozornění před doručením je samozřejmostí. Jakmile se zásilka dostane do skladu spediční společnosti systém automaticky vygeneruje zprávu a zašle ji na e-mail příjemce. 

Cena přepravy kurírní služby je 249 Kč.

Převzetí zásilky

Důrazně doporučujeme důkladnou kontrolu zásilky při jejím převzetí. V případě zjištění porušeného nebo poškozeného obalu doporučujeme zásilku nepřebírat, případně řešit přímo s řidičem přepravní společnosti na místě zápisem o škodě. V případě jakýchkoli pochybností o stavu zásilky doporučujeme s řidičem rozbalit a zkontrolovat zboží za jeho přítomnosti.

Zjistí-li se poškození zásilky po odjezdu řidiče, žádáme o nahlášení této události nejpozději do 2 dnů od převzetí zásilky na naši zákaznickou linku 226 288 500 nebo na email reklamace@drezyonline.cz, kde vám rádi poradíme jak v takových případech postupovat. V případě reklamace doporučujeme nevyhazovat obal - je předmětem důkazního řízení.