Košové systémy Franke - funkční a ekologické řešení pro vaši kuchyni

Úklid po jídle může být mnohem jednodušší s košovými systémy od Franke. Tyto systémy třídění odpadu jsou ideální pro domácnosti, které dbají na ochranu životního prostředí a sledují ekologické trendy.

Funkční detaily pro pohodlné používání:

Franke nabízí odpadkové koše s funkčními detaily pro pohodlné ovládání, dokonalé využití prostoru a optimální hygienu. V nabídce najdete modely pro zabudování do skříňky v několika velikostech a pro různé typy skříněk.

Košové systémy Franke

Aktivní uhlíkový filtr:

V zásuvce/polici některých nabízených košů je zabudovaný aktivní uhlíkový filtr, který pohlcuje nepříjemné pachy. Konkrétně se jedná o odpadkové koše FX, 300, 350 a Solo. U řady Garbo je možné dokoupit víčka s aktivním uhlíkovým filtrem na různé velikosti košů.

Aktivní uhlíkový filtr

Plný výsuv:

Koše 350, Trolley Vario a Easysort se vkládají do zásuvky s plným výsuvem, která je osazena podélným reliéfem nebo vysokou bočnicí. Pro tyto odpadkové koše doporučujeme plné výsuvy firem Blum, Grass nebo Hettich. U košů FX, 300 a Garbo je součástí balení plný výsuv s tlumením, které zaručuje tichý dojezd.

Rozlišení košů:

Potřebujete snadno a jednoduše rozlišit jednotlivé koše na odpadky? Pomocí barevných klipů to bude jednoduché. Jsou vhodné do všech košů řady Cube a do koše Trolley Vario.

Kompletní nabídku košových systémů Franke najdete na naší stránce v části košové systémy.

Ponořte se do světa Franke a objevte různé možnosti třídění odpadu, které vám nabízejí naše košové systémy. Staňte se ekologicky zodpovědnějšími a zjednodušte si život v kuchyni s produkty Franke.

Záleží nám na vás
Rozumíme svým zákazníkům a jejich potřebám.
Servis po celé ČR
Prodlužte životnost vašeho dřezu či baterie. Vyberte si z nabídky náhradních dílů.