Granitový dřez: Čtyři důvody, které mluví za vše

Granitové dřezy patří mezi nejvyhledávanější kousky v moderních kuchyních. Nejenže jsou esteticky atraktivní, ale také funkční a odolné. V tomto článku vám představíme čtyři klíčové důvody, proč by měl být váš další dřez právě z granitu.

Dlouhá životnost a odolnost

Granitové dřezy jsou známé svou výjimečnou odolností. Díky své pevnosti snadno odolají pádu hrnce nebo jiným neočekávaným nárazům. Oproti jiným materiálům, jako je nerez, je granit odolný vůči škrábancům a jiným viditelným známkám používání. Navíc, zvládne i vysoké teploty až do 280°C a nevadí mu ani opakované teplotní změny.

Blanco silgranit | odolnost

Podívejte se na naši nabídku granitových dřezů »

Široká škála barev a tvarů

Granitové dřezy jsou dostupné v mnoha barevných odstínech a tvarech. Bez ohledu na to, zda hledáte dřez s odkládací plochou, prostornou vaničkou nebo kompaktní dřez do menší kuchyně, v naší nabídce najdete přesně to, co potřebujete. Navíc, můžete je kombinovat s granitovými bateriemi ve stejných barvách, čímž dosáhnete harmonický vzhled vaší kuchyně.

Blanco silgranit | paleta barev

Objevte naši kolekci granitových baterií »

Jednoduchá a nenáročná údržba

Péče o granitový dřez je jednoduchá. Ačkoliv je granitový povrch jemně pórovitý, s pravidelnou údržbou a správnými čisticími prostředky, jako je například BLANCO DailyClean+, bude váš dřez vypadat jako nový i po letech používání.

BLANCO DailyClean+

Zjistěte více o čisticím prostředku BLANCO DailyClean+ »

Hygienický a antibakteriální

Kvalitní granitové dřezy obsahují v základní směsi materiálu antibakteriální složku, která brání šíření a usazování bakterií a plísní. Tím, že se tento proces děje v počáteční fázi výroby dřezu, jsou antibakteriální složky rozloženy rovnoměrně v celé struktuře a nejen na povrchu. Díky tomu je povrch granitových dřezů hygienický a potravinově nezávadný po celou dobu své životnosti.

Blanco silgranit


Pokud zařizujete novou kuchyň nebo plánujete výměnu kuchyňského dřezu, granitový dřez je tou nejlepší volbou. Jako specialisté na kuchyňské dřezy a baterie nabízíme jen to nejlepší od renomovaných značek jako Blanco, Franke a Schock. Objevte naši širokou nabídku a přesvědčte se sami o výhodách granitových dřezů.

Záleží nám na vás
Rozumíme svým zákazníkům a jejich potřebám.
Servis po celé ČR
Prodlužte životnost vašeho dřezu či baterie. Vyberte si z nabídky náhradních dílů.