Franke uhlíkový filtr UF 20

435,00 Kč
Skladem
09.03.2021 u vás doma
Obj.číslo: 112.0564.564
Filtr zachycuje znečištěný vzduch při vaření a vrací do místnosti čistý vzduch bez mastnoty, zápachu a bakterií.
Popis produktu

Popis produktu Franke uhlíkový filtr UF 20

Filtr zachycuje znečištěný vzduch při vaření a vrací do místnosti čistý vzduch bez mastnoty, zápachu a bakterií. Svou funkci plní pouze udržován a pravidelně měněn filtr. Naopak neudržovaných odsavači se znečištěným filtrem hrozí poškození až zničení. Klasický pachový filtr ze směsi aktivních uhlíků, ztrácí svou účinnost při používání a má životnost 6 až 12 měsíců.

...celý popis produktu

Obsah balení

 • sada 2 ks
Hledáte náhradní díly? Více zde
Parametry

Parametry produktu Franke uhlíkový filtr UF 20

Jiné parametry

Záruka
24 měsíců
Hrubá hmotnost (kg)
0,32 kg
Čistá hmotnost (kg)
0,13 kg
Výška, šířka, délka (mm)
130 x 130 x 100
Otázky a odpovědi

Zeptejte se odborníka

Dotaz ke zboží: Franke uhlíkový filtr UF 20

Otázky a odpovědi

 • Jozef
  17.8.2019
  Dobrý deň, je uhlíkový filter UF 20 vhodný do odsávača pár Franke FBI 532H ? Na stránkach je dosť veľa balastných informácií, ale aký filter je vyslovene vhodný pre FBI 532H informácia nie je uvedená ani pri výrobku Franke FBI 532H a ani pri filtri UF 20. Vzhľadom na skutočnosť, že doporučujete meniť filter každých 6 mesiacov, tak to nepokladám za ústretové informácie pre klientov. alebo je to nebodaj tajná informácia?
  Fedor
  19.8.2019

  Dobrý deň,

  pre odsávač Franke FBI 532H je určený uhlíkový filter, ktorý je v odporúčanom príslušenstve v lište pod hlavným obrázkom - medzi nimi je aj Franke UF 20 - tento filter bude pasovať.

  Ďakujem a prajem pekný deň.

Hodnocení

Společnost FRANKE je jedním z největších světových výrobců nejen kuchyňských dřezů a baterií, ale také digestoří s více než 70-letou zkušeností.

Společnost Franke je inovátorem kuchyňského vybavení, který používá jen ty nejkvalitnější materiály a sofistikované systémy. Design spotřebičů a příslušenství od švýcarské značky Franke má opravdu nadstandardní provedení výrobků, které člověk obdivuje a chce vlastnit. Kuchyně s vybavením od výrobce Franke předčí Vaše očekávání a zpříjemní čas strávený rutinními činnostmi ve Vaší kuchyni.

...více o značce
Záleží nám na vás
Připravujeme akce a nejnižší ceny nebo praktický dárek do vaší domácnosti.
Servis
Prodlužte životnost vašeho dřezu či baterie. Vyberte si z nabídky náhradních dílů.