Blanco Wega-S II

Povrchová úprava
Skladem
09.06.2023 u vás doma
5 440,00 Kč
+ Přidat do setu
Páková kuchyňská baterie Blanco Wega-S II pro snazší ovládání a flexibilní plánování kuchyně. Výsuvná dvojitá sprcha umožňuje snadné přepnutí mezi proudem vzduchem nasycenou vodou a silným oplachovacím sprejem.
Popis produktu

Popis produktu Blanco Wega-S II

Páková kuchyňská baterie Blanco Wega-S II pro snazší ovládání a flexibilní plánování kuchyně. Výsuvná dvojitá sprcha umožňuje snadné přepnutí mezi proudem vzduchem nasycenou vodou a silným oplachovacím sprejem.

Barevná verze pro dokonalou shodu s barevnými dřezy z materiálu SILGRANIT. Výtok je otočný o 180°. Pro instalaci je zapotřebí otvor o průměru 35 mm. Baterie je vybavena keramickou diskovou kartuší a nylonovým obalem na sprejové hadici.

Flexibilní přívodní hadičky o délce 550 mm a ⅜'' matkou zajišťují snadnou a bezpečnou instalaci. Patentovaný regulátor proudu výrazně snižuje tvorbu vodního kamene a stabilizační deska zvyšuje stabilitu baterie při montáži v nerezových dřezech.

Baterie je vybavena zpětným ventilem a zaručuje tak ochranu proti zpětnému toku vody v souladu s normou EN 1717. Kuchyňská baterie Blanco Wega-S II je ideální volbou pro ty, kteří hledají praktičnost a pohodlí. Baterie obsahuje kompletní set příslušenství pro montáž, takže není nutno dokupovat žádné další součásti.

...celý popis produktu

Obsah balení

  • dřezová baterie
  • připojovací hadičky
  • montážní balíček
Parametry

Parametry produktu Blanco Wega-S II

Základní parametry

Výsuvná sprcha
ano
Výška baterie
177 mm
Otočný odtok vody
180 °
Baterie před okno
ne
Beztlaková baterie
ne
Umístění
Stojánková
Ovládání baterie
Pákové
Délka propojovací hadice
55 cm
Průměr montážního otvoru
35 mm

Jiné parametry

Záruka
24 měsíců
Hrubá hmotnost (kg)
2,45 kg
Výška, šířka, délka (mm)
355 x 265 x 65
Otázky a odpovědi

Zeptejte se odborníka

Dotaz ke zboží: Blanco Wega-S II

Hodnocení

Německá firma BLANCO se již od roku 1925 specializuje na výrobu a zpracování materiálů a zařízení pro gastronomii. Je jednou z nejvyhledávanějších a největších značek kuchyňských dřezů na světě. Na naší stránce nabízíme široký výběr dřezů, kuchyňských baterií a příslušenství značky BLANCO. V nabídce jsou i akciové sety nerezových a silgranitových kuchyňských dřezů a baterií Blanco.

Kuchyňské dřezy BANCO jsou k dispozici ve třech materiálech - nerez, silgranit a keramika. Silgranitové a keramické dřezy jsou vyráběny v několika barevných odstínech. Ve stejných materiálech a barvách jsou vyráběny i kuchyňské baterie, díky čemuž je perfektní sladění kuchyňského dřezu a baterie velmi jednoduché.

...více o značce
Záleží nám na vás
Rozumíme svým zákazníkům a jejich potřebám.
Servis po celé ČR
Prodlužte životnost vašeho dřezu či baterie. Vyberte si z nabídky náhradních dílů.