Blanco Linee-S se sprškou

Poslední 3 kusy
09.06.2023 u vás doma
10 400,00 Kč
+ Přidat do setu
Vysuvná sprcha v kvalitním kovovém provedení. Barevná verze vzhledu Silgranit sladěná s dřezy. Výtok je otočný o 130°. Pro instalaci je potřebný otvor o průměru 35 mm. Baterie je vybavena keramickou diskovou kartuší.
Popis produktu

Popis produktu Blanco Linee-S se sprškou

Vysuvná sprcha v kvalitním kovovém provedení. Barevná verze vzhledu Silgranit sladěná s dřezy. Výtok je otočný o 130°. Pro instalaci je potřebný otvor o průměru 35 mm. Baterie je vybavena keramickou diskovou kartuší.

Kovem obalená vysuvná hadice. Flexibilní přívodní hadičky o délce 450 mm a ⅜'' matkou zajišťují jednoduchou a bezpečnou instalaci. Patentovaný regulátor proudu výrazně snižuje tvorbu vodního kamene. Stabilizační deska zvyšuje stabilitu baterie při montáži v nerezových dřezech.

Baterie je vybavena zpětným ventilem a zaručuje tak ochranu proti zpětnému toku vody v souladu s normou EN 1717. Kuchyňská baterie Blanco Linee-S je certifikována LGA a DVGW, což ji činí ideální volbou pro ty, kteří hledají spojení designu a funkčnosti. Baterie obsahuje kompletní sadu příslušenství pro montáž, takže není nutné dokupovat žádné další součásti.

...celý popis produktu

Obsah balení

 • dřezová baterie
 • připojovací hadičky
 • montážní balíček
Hledáte náhradní díly? Více zde
Parametry

Parametry produktu Blanco Linee-S se sprškou

Základní parametry

Výsuvná sprcha
ano
Výška baterie
281 mm
Otočný odtok vody
130 °
Baterie před okno
ne
Beztlaková baterie
ne
Umístění
Stojánková
Ovládání baterie
Pákové
Délka propojovací hadice
45 cm
Průměr montážního otvoru
35 mm

Jiné parametry

Záruka
24 měsíců
Hrubá hmotnost (kg)
3,5 kg
Výška, šířka, délka (mm)
80 x 285 x 490
Otázky a odpovědi

Zeptejte se odborníka

Dotaz ke zboží: Blanco Linee-S se sprškou

Otázky a odpovědi

 • Helena
  2.11.2016
  Dobrý vecer, mala by som zaujem o drez- 60 cm rozmer a bateriu.Rozhodujem sa medzi BLANCO ZENAR XL 6 S (vanička pravá) alebo Silgranitový drez BLANCOALAROS 6 S, doporucovali by ste s excentrom ?
  K drezu by som potrebovala doporučiť aj baterie so sprškou.
  Dakujem velmi pekne
  Fedor
  15.10.2020

  Dobrý deň,

  oba drezy sú špecifického tvaru a záleží hlavne na Vašich kritáriách, ktorý z týchto dvoch typov by ste uprednostnili viac. Častokrát sa zákazníci rozhodujú na základe zvyku. Pokiaľ Vám však objednanie tovaru trocha súri, odporúčame Vám si vybrať Blanco Zenar XL 6S, dĺžka dodania tohto typu drezu sa pohybuje v lehote 2 týždňov, drez Blanco Alaros 6 S je na zákazku a lehota dodania sa v tomto prípade musí preverovať.

  Excentrické ovládanie je nápomocné najmä z dôvodu uzavretia výpuste suchou cestou, preto Vám ho z praktického hľadiska odporúčame si zaopatriť.

  Prajem pekný deň

Hodnocení

Německá firma BLANCO se již od roku 1925 specializuje na výrobu a zpracování materiálů a zařízení pro gastronomii. Je jednou z nejvyhledávanějších a největších značek kuchyňských dřezů na světě. Na naší stránce nabízíme široký výběr dřezů, kuchyňských baterií a příslušenství značky BLANCO. V nabídce jsou i akciové sety nerezových a silgranitových kuchyňských dřezů a baterií Blanco.

Kuchyňské dřezy BANCO jsou k dispozici ve třech materiálech - nerez, silgranit a keramika. Silgranitové a keramické dřezy jsou vyráběny v několika barevných odstínech. Ve stejných materiálech a barvách jsou vyráběny i kuchyňské baterie, díky čemuž je perfektní sladění kuchyňského dřezu a baterie velmi jednoduché.

...více o značce
Záleží nám na vás
Rozumíme svým zákazníkům a jejich potřebám.
Servis po celé ČR
Prodlužte životnost vašeho dřezu či baterie. Vyberte si z nabídky náhradních dílů.