Blanco Fontas-S II se sprškou

Povrchová úprava
Poslední 3 kusy
09.06.2023 u vás doma
9 840,00 Kč
+ Přidat do setu
Pohodlná 3-v-1 kuchyňská baterie Blanco Fontas-S II nabízí filtrovanou i nefiltrovanou vodu z výsuvné sprchy. Baterie má samostatný vodní obvod: páka pro studenou a teplou vodu vpravo, páka pro filtrovanou vodu vlevo. Extra výtok pro filtrovanou vodu zabraňuje míchání s vodou ze zásobníku.
Popis produktu

Popis produktu Blanco Fontas-S II se sprškou

Pohodlná 3-v-1 kuchyňská baterie Blanco Fontas-S II nabízí filtrovanou i nefiltrovanou vodu z výsuvné sprchy. Baterie má samostatný vodní obvod: páka pro studenou a teplou vodu vpravo, páka pro filtrovanou vodu vlevo. Extra výtok pro filtrovanou vodu zabraňuje míchání s vodou ze zásobníku.

Úsporné a praktické řešení: s 3-v-1 baterií není potřebné další vrtání pro přívod filtrované vody. Povrchové úpravy jsou navrženy tak, aby dokonale ladily s dřezy. Baterie musí být instalována s vodním filtrem.

Výtok je otočný o 180° pro větší dosah. Pro instalaci je potřebný otvor o průměru 35 mm. Baterie je vybavena keramickou diskovou kartuší.

Flexibilní přívodní hadičky s délkou 450 mm a ⅜'' matkou zabezpečují jednoduchou a bezpečnou instalaci. Patentovaný regulátor proudu výrazně snižuje tvorbu vodního kamene a stabilizační deska zvyšuje stabilitu baterie při montáži v nerezových dřezech.

Baterie je vybavena zpětným ventilem a zaručuje tak ochranu proti zpětnému toku vody v souladu s normou EN 1717. Kuchyňská baterie Blanco Fontas-S II je ideální volbou pro ty, kteří hledají praktičnost a pohodlí. Baterie obsahuje kompletní set příslušenství pro montáž, takže není nutné dokupovat žádné další součásti.

...celý popis produktu

Obsah balení

  • dřezová baterie
  • připojovací hadičky
  • montážní balíček
Parametry

Parametry produktu Blanco Fontas-S II se sprškou

Základní parametry

Výsuvná sprcha
ano
Výška baterie
300 mm
Otočný odtok vody
180 °
Baterie před okno
ne
Beztlaková baterie
ne
Umístění
Stojánková
Ovládání baterie
Pákové
Délka propojovací hadice
45 cm
Průměr montážního otvoru
35 mm

Jiné parametry

Záruka
24 měsíců
Hrubá hmotnost (kg)
3 kg
Otázky a odpovědi

Zeptejte se odborníka

Dotaz ke zboží: Blanco Fontas-S II se sprškou

Hodnocení

Německá firma BLANCO se již od roku 1925 specializuje na výrobu a zpracování materiálů a zařízení pro gastronomii. Je jednou z nejvyhledávanějších a největších značek kuchyňských dřezů na světě. Na naší stránce nabízíme široký výběr dřezů, kuchyňských baterií a příslušenství značky BLANCO. V nabídce jsou i akciové sety nerezových a silgranitových kuchyňských dřezů a baterií Blanco.

Kuchyňské dřezy BANCO jsou k dispozici ve třech materiálech - nerez, silgranit a keramika. Silgranitové a keramické dřezy jsou vyráběny v několika barevných odstínech. Ve stejných materiálech a barvách jsou vyráběny i kuchyňské baterie, díky čemuž je perfektní sladění kuchyňského dřezu a baterie velmi jednoduché.

...více o značce
Záleží nám na vás
Rozumíme svým zákazníkům a jejich potřebám.
Servis po celé ČR
Prodlužte životnost vašeho dřezu či baterie. Vyberte si z nabídky náhradních dílů.