Blanco Etagon 500-IF/A s táhlem

Skladem
31.01.2023 u vás doma
14 570,00 Kč
+ Přidat do setu
Blanco Etagon 500-IF/A představuje moderní nerezový kuchyňský dřez s kapacitně velkou vaničkou s funkcí mycího centra. Inovativní systémomvý koncept s univerzálními kolejnicemi ETAGON vytváří další úroveň funkcí. Vysoce kvalitní funkce s krytým odtokovým systémem C-overflow a systémem odtoku Infinite - elegantně integrovaná a mimořádně jednoduchá péči. K dispozici ve dvou různých verzích montáže, s možností zabudování do roviny s pracovní deskou nebo na desku.
Popis produktu

Popis produktu Blanco Etagon 500-IF/A s táhlem

 • nerez
 • na pracovní desku, do roviny s pracovní deskou
 • jednodřez
 • specifický dřez

Nerez / nerezavějící ocel / disponuje od přírody vynikajícími vlastnostmi, které ho předurčují jako ideální materiál vhodný pro kuchyňské dřezy. Není však nerez jako nerez. Blanco zpracovává jen kvalitní nerez, který se vybírá na základě specifických kritérií a podléhá přísným kontrolám kvality. Výsledkem jsou prvotřídní nerezové dřezy BLANCO, které splňují ty nejnáročnější požadavky, co se týče kvality, funkčnosti a designu.

Díky svému neutrálnímu zabarvení lze nerez integrovat do každého kuchyňského prostředí. I po letech působí tento materiál ušlechtile a brilantně.

Běžné nerezové dřezy se ošetřují běžnými čistícími prostředky a čas od času se vypulírujú se speciálním ošetřovacím přípravkem na nerez - BLANCO POLISH odstraňuje malé škrábance, redukuje lehké stopy po použití a dává dřezu lesk. Není možnost použít na neupravený povrch.

...celý popis produktu

Obsah balení

 • sifon komplet = odtoková armatura + zápachový uzávěr s odbočkou pro myčku
 • 3 ½ výpusť se sítkem ovládaná kulatým táhlem v provedení chrom
 • 2 vyvrtané otvory na baterii a otočný ventil
 • sada úchytů
 • posuvné kolejničky

Ke stažení:

Parametry

Parametry produktu Blanco Etagon 500-IF/A s táhlem

Základní parametry

Materiál
nerez
Rozměry dřezu
540 x 500 mm
Rozměry výřezu
530 x 490 mm
Rozměr dřezové nádoby
500 x 400 mm
Minimální šířka skříňky
60 cm
Šířka dřezu
60 a menej cm
Hloubka vaničky
190 mm
Excentrické ovládání
ano
Montáž dřezu
na pracovní desku, do roviny s pracovní deskou
Tvar dřezu
jednodřez
Orientace dřezu
specifický dřez
Okapová plocha
ne

Jiné parametry

Záruka
24 měsíců
Hrubá hmotnost (kg)
7,16 kg
Výška, šířka, délka (mm)
306 x 609 x 694
Otázky a odpovědi

Zeptejte se odborníka

Dotaz ke zboží: Blanco Etagon 500-IF/A s táhlem

Otázky a odpovědi

 • Milan
  26.8.2021
  Dobrý deň. Zakúpil som u Vás tento drez Blanco Etagon 500-IF/A s tiahlom,rozhodli sme si dať pracovnú dosku z kameňa.Je možné zabudovanie pod pracovnú dosku a dá sa dokúpiť dodatočne úchyty na osadenie pod dosku. Ďakujem Milan
  Fedor
  31.8.2021

  Dobrý deň,

  v prípade drezu Blanco Etagon 500-IF/A s tiahlom nie je možné zabudovanie pod pracovnú dosku. Pre tento prípad je určený drez https://www.drezyonline.sk/blanco-etagon-500-u-p18871

  Ďakujeme a prajeme pekný deň.

Hodnocení

Německá firma BLANCO se již od roku 1925 specializuje na výrobu a zpracování materiálů a zařízení pro gastronomii. Je jednou z nejvyhledávanějších a největších značek kuchyňských dřezů na světě. Na naší stránce nabízíme široký výběr dřezů, kuchyňských baterií a příslušenství značky BLANCO. V nabídce jsou i akciové sety nerezových a silgranitových kuchyňských dřezů a baterií Blanco.

Kuchyňské dřezy BANCO jsou k dispozici ve třech materiálech - nerez, silgranit a keramika. Silgranitové a keramické dřezy jsou vyráběny v několika barevných odstínech. Ve stejných materiálech a barvách jsou vyráběny i kuchyňské baterie, díky čemuž je perfektní sladění kuchyňského dřezu a baterie velmi jednoduché.

...více o značce
Záleží nám na vás
Rozumíme svým zákazníkům a jejich potřebám.
Servis po celé ČR
Prodlužte životnost vašeho dřezu či baterie. Vyberte si z nabídky náhradních dílů.
Příprava otvorů
Nabízíme vám řešení vyhotovení děr do dřezů bez poplatku navíc.