Blanco distanční podložka pro SELECT

Obj.číslo: 243513
Předpokládaný termín dodání 07.06.
90,00 Kč

BLANCO distanční podložka pro SELECT je speciálně navržena pro zajištění kompatibility systému na třídění odpadu BLANCO SELECT s korpusy skříněk o tloušťce 18 mm.

Popis produktu

Popis produktu Blanco distanční podložka pro SELECT

BLANCO distanční podložka pro SELECT je speciálně navržena pro zajištění kompatibility systému na třídění odpadu BLANCO SELECT s korpusy skříněk o tloušťce 18 mm. Tento doplněk zajišťuje stabilní a bezpečnou montáž systému na třídění odpadu, což je nezbytné pro dosažení optimální funkčnosti a estetického vzhledu vaší kuchyně.

Pro každý koš systému na třídění odpadu jsou potřeba čtyři kusy těchto…

Obsah balení

  • 1x dištančná podložka
Parametry

Parametry produktu Blanco distanční podložka pro SELECT

Základní parametry

Materiál
plast

Jiné parametry

Záruka
24 měsíců
Hrubá hmotnost (kg)
0,01 kg
Otázky a odpovědi

Zeptejte se odborníka

Dotaz ke zboží: Blanco distanční podložka pro SELECT

Hodnocení

Nemecká firma BLANCO sa už od roku 1925 špecializuje na výrobu a spracovávanie materiálov a zariadení pre gastronómiu. Je jednou z najvyhľadávanejších a najväčších značiek kuchynských drezov na svete. Na našej stránke ponúkame široký výber drezov, kuchynských batérií a príslušenstva značky BLANCO. V ponuke sú aj akciové sety nerezových a silgranitových kuchynských drezov a batérií BLANCO.

Kuchynské drezy BANCO sú k dispozícii v troch materiáloch – nerez, silgranit a keramika. Silgranitové a keramické drezy sú vyrábané v niekoľkých farebných odtieňoch. V rovnakých materiáloch a farbách sú vyrábané aj kuchynské batérie, vďaka čomu je perfektné zladenie kuchynského drezu a batérie veľmi jednoduché.

...více o značce
Záleží nám na vás
Rozumíme svým zákazníkům a jejich potřebám.
Servis po celé ČR
Prodlužte životnost vašeho dřezu či baterie. Vyberte si z nabídky náhradních dílů.